1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві створили "Агенцію розвитку міста" (ВІДЕО)

25.04.2019 22:58 0 Влада

Незабаром у Мукачеві  запрацює нова некомерційна установа «Агенція розвитку міста» – рішення про її створення депутати прийняли одноголосно.

Організація  разом з громадою та місцевою владою працюватимуть над стратегією розвитку міста, яку плануватимуть на кілька років уперед. Аби зробити Мукачево комфортним та сучасним містом мрії. співпрацюватимуть із міжнародними організаціями, займатимуться розробкою інвестиційних та грантових проектів.

Серед важливого – і затверджений кодекс етичної поведінки! Відтепер  тактовність,  комунікабельність, культура мови? компетентність  та відкритість   – не лише бажані принципи, а обов’язкове правило для всіх працівників комунальних та міських структур.  Це  рішення депутати ухвалили одноголосно.

Дискусія в залі виникла довкола реконструкції  великих об’єктів міста.  Керівник  відділу капітального будівництва Михайло Желізник повідомив: у зв’язку із виникненням додаткових робіт на деяких об’єктах  –  проекти  довелося корегувати, відтак реалізація дещо затягнулася, але це потрібно, аби забезпечити якість.

Детальніше у сюжеті каналу Сіріус.

Нагадаємо, що ужгородський кондитер створює шоколадну писанку і поділився рецептом особливої паски.

Читайте на ГК:В Мукачеві зіткнулися два автомобілі: з'явилось фото з місця ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Всі працівники лікарні Святого Мартина в Мукачеві отримали премії у розмірі посадового окладу
Читайте на ГК:У Мукачеві через коронавірус знову закривають дитсадки - розпорядження (Документ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська