1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зеленський пообіцяв переглянути законність прийнятого мовного закону

25.04.2019 15:51 Влада Голос Карпат

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Переможець виборчих перегонів заявив: одразу після вступу на посаду перегляне, чи відповідає мовний закон вимогам Конституції України, чи слугує він інтересам кожного громадянина, що проживає в країні.

За словами майбутнього Глави держави, ще рано говорити про наслідки закону, поки не буде опубліковано його повний текст.

“Проаналізувавши норми документу, досконало вивчивши, чи відповідає він інтересам жителів країни, прийму остаточне рішення як Президент України,- написав Володимир Зеленський.- Держава повинна забезпечувати розвиток української мови позитивним прикладом, стимулювати цей процес, а не добиватися його реалізації заборонами та покараннями.”

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла мовний закон, через який у нас суперечки з багатьма країнами Європи, насамперед Угорщиною. За нього проголосували 278 депутатів, у тому числі три закарпатця – Роберт Горват, Іван Крулько та Валерій Лунченко. Віктор та Іван Балоги утримались, а Василь Брензович, Василь Петьовка й Павло Балога були відсутніми.

Читайте на ГК:У Берегові на рекультивацію сміттєзвалища виділять мільйон гривень
Читайте на ГК:У Києві десяток ромів із Закарпаття пограбували жінку: опубліковані прізвища затриманих (ФОТО)
Читайте на ГК:Безкоштовні лікарські відеоконсультації для мешканців Закарпаття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська