1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо ім'я глави Податкової служби

23.04.2019 16:11 Влада

Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Сергія Верланова керівником Податкової служби.

Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Сергія Верланова керівником Податкової служби.

Главою Державної податкової служби України було обрано заступника міністра фінансів Сергія Верланова. Відповідне рішення у вівторок, 23 квітня, прийняла Комісія з питань вищого корпусу державної служби, повідомляють Українські новини

За підсумками конкурсу, Верланов набрав 16,45 бала. Друге місце зайняв заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов, який набрав 13,54 бала. 

Верланов здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю Правознавство і здобув кваліфікацію магістра права; у 2008 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових навчань. 

Після завершення навчання працював юрисконсультом декількох підприємств Львівської області. У листопаді 2008 року почав працювати на посаді юриста в одній з компаній Великої четвірки - PwC, де пропрацював до червня 2015 року. З липня 2015-го до липня 2018 року обіймав посаду партнера в провідній юридичній фірмі Sayenko Kharenko. 

У 2015-2017 роках був співголовою юридичного правового комітету Американської торгової палати в Україні. З 2016 року є членом Громадської ради доброчесності, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Читайте на ГК:У МОЗ розповіли, кого безкоштовно тестують на COVID-19
Читайте на ГК:Держава закупить гречку у держрезерв
Читайте на ГК:Зеленський задекларував ще 13,5 млн доходів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська