1. Новини Закарпаття
  2. >

Спостерігачі ОБСЄ: Президентські вибори в Україні були конкурентними і проводилися з повагою до базових свобод

22.04.2019 16:55 Влада

Міжнародні спостерігачі вважають, що 21 квітня другий тур виборів Президента України був добре організований, а зафіксовані незначні порушення не можуть вплинути на результати виборів.

Міжнародні спостерігачі вважають, що 21 квітня другий тур виборів Президента України був добре організований, а зафіксовані незначні порушення не можуть вплинути на результати виборів.
Таку попередню заяву на брифінгу оприлюднив спеціальний координатор та керівник короткострокової місії спостерігачів ОБСЄ Георг Церетелі.
«Президентські вибори в Україні 2019 року були конкурентними і проводилися з повагою до базових свобод. Упорядкована передача влади має створити можливість для зміцнення демократичних інститутів та їхньої звітності», – сказав він.
Водночас, за словами Церетелі, ця виборча кампанія не дозволила розкрити низку питань, які представляють загальний інтерес.
«Другий тур голосування був добре організований, проте були певні зауваження, та був обмежений час, нормативно-правові недоліки. Ми загалом оцінюємо виборчий день позитивно. Проведення підрахунку та встановлення результатів голосування відбувається набагато краще, ніж у першому турі», – сказав Церетелі.
Нагадаємо, що 21 квітня в Україні відбулося повторне голосування на чергових виборах Президента України. До виборчого бюлетеня було включено двох кандидатів, які за підсумками першого туру виборів 31 березня одержали найбільшу кількість голосів, – шоумена Володимира Зеленського та чинного главу держави Петра Порошенка, інформує ЗІК.

Нагадаємо, виборці-закарпатці зіпсували 2,5 відсотка бюлетенів

Читайте на ГК:Maruv презентувала відвертий кліп I Want You (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Авакова вирішили ускладнити ввезення автомобілів з-за кордону
Читайте на ГК:Як карантин і криза змінює зарплати українців, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська