1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

ОВК № 73: протягом ночі прийнято всі бюлетені, крім однієї дільниці

22.04.2019 08:50 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Загалом у повторному волевиявленні на виборах Президента України на території ОВК взяли участь 60 503 особи, що становить 41,21 відсотка від загальної кількості виборців.

З неділі на понеділок члени окружної виборчої комісії № 73, до якої увійшли Берегівський, Виноградівський і частково Іршавський райони, прийняли протоколи з підсумками голосування від 114 ДВК з 115 - станом на 8.00 год. не здала їх Бадалівська дільнична комісія.

Загалом у повторному волевиявленні на виборах Президента України на території ОВК взяли участь 60 503 особи, що становить 41,21 відсотка від загальної кількості виборців.

“На вчорашню відвідуваність дільниць, зрозуміло, вплинуло те, що католики саме 21 квітня відзначають Великдень,- каже Голосу Карпат голова ОВК Томас Дужар.- Проте, явка в угорських селах була значно вищою, ніж у першому турі. Як і тоді, найбільшу кількість голосів здобув Володимир Зеленський – 40 998. Петру Порошенку віддали перевагу 5 703 особи.”

Як відомо, Гарант вже визнав свою поразку і готовий першим поздоровити Зеленського з перемогою. Однак іти з політики він не збирається, а продовжуватиме політичну кар’єру, навіть запропонував опоненту свою допомогу.

Нагадаємо, відомі перші результати виборів на Виноградівщині.

Читайте на ГК:Коронавірус виявили ще в чотирьох мешканців м.Берегово
Читайте на ГК:Подробиці нового випадку коронавірусу в Берегові: дівчина дізналась про хворобу випадково
Читайте на ГК:У Берегові демонтують в’їзди до автостоянок в центрі міста: причина - заборгованість (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська