1. Новини Закарпаття
  2. >

У Кабміні затвердили правила ведення електронного лікарняного

19.04.2019 19:10 Влада

Електронний реєстр лікарняних матиме різні рівні доступу. Інформація в ньому буде доступна особі, на яку оформлений лікарняний і частково - його роботодавцю.

Електронний реєстр лікарняних матиме різні рівні доступу. Інформація в ньому буде доступна особі, на яку оформлений лікарняний і частково - його роботодавцю.

В Україні введуть електронний реєстр лікарняних, порядок його ведення уже затвердив Кабмін України. Про це в п'ятницю, 19 квітня, повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України (ФССУ). Згідно із затвердженим порядком, лікарняний реєструється виключно на підставі створеного в електронній формі медичного висновку, що засвідчує тимчасову непрацездатність. При цьому реєстр матиме різні рівні доступу до даних, повідомила представник ФССУ Анна Харченко. 

"Реєстр матиме різні рівні доступу, які обмежують відомості, доступні для користувача. Зокрема, через електронні кабінети на порталі послуг в реєстр матимуть доступ роботодавці і самі працівники, застраховані особи. Однак інформація з реєстру, який міститиме відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків, період і причину непрацездатності надається тільки тій особі, якої вони стосуються, а також її роботодавцю, але виключно за період, коли особа перебувала з ним у трудових відносинах", - зазначила Харченко. 

За її словами, причина непрацездатності - не конкретний діагноз, а, наприклад, догляд за дитиною, не пов'язана з виробництвом хвороба і так далі.

Читайте на ГК:Батьки померли від COVID-19: залишились 13 дітей
Читайте на ГК:У "жовтій" зоні залишилась тільки одна область: МОЗ оновив списки станом на 1 квітня
Читайте на ГК:Зірочки на очах і досі: Світлана Тарабарова травмувала ніс вдарившись об двері (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...