1. Новини Закарпаття
  2. >

В Індії чоловік відрізав собі палець, проголосувавши "не за ту" партію (ВІДЕО)

19.04.2019 17:37 Влада

Чоловік помилково віддав свій голос іншій партії зі схожою назвою. Щоб спокутувати свою провину, чоловік позбавив себе кінцівки.

Один з жителів Індії під час голосування на парламентських виборах поставив "галочку" за правлячу партію, прихильником якої він не є. Після цього представник касти недоторканних відрізав собі палець, пише місцева газета Hindustan Times.

У другому етапі парламентських виборів йде боротьба між двома політичними партіями: правлячою Бхаратія джаната парті, на чолі якої стоїть чинний в країні прем'єр-міністр Нарендра Моді, і партією Індійський національний конгрес, глава цієї партії виходець з впливового політичного клану Рахул Ганді.

25-річний Паван Кумар помилково віддав свій голос першій партії, але був прихильником ще однієї партії зі схожою назвою Бахуджан самадж парті. Для БСП, за даними джерела, дуже значимі голоси касти недоторканних. Щоб спокутувати свою провину, чоловік позбавив себе кінцівки і записав відео в соцмережах, де пояснив вчинок.

Справа в тому, що на палець кожного виборця в Індії ставлять незмивний знак - він показує те, що людина вже віддала свій голос.

Читайте на ГК:В Японії запустили рейсовий автобус без водія
Читайте на ГК:На орбіті Землі збудують космічний готель (ВІДЕО)
Читайте на ГК:ЗМІ: Росія і Білорусь об'єднуються у конфедерацію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка