1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатського прокурора кваліфікаційною комісією звільнено з посади в органах прокуратури

15.04.2019 10:06 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На прокурора Берегівської місцевої прокуратури Закарпатської області Ростислава Костура було накладено відповідне дисциплінарне стягнення.

Усе через його позаслужбову поведінку, тобто схильність до конфліктів та порушень правил прокурорської етики. 

Так, розглянувши скаргу, що надійшла до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП), було вирішено притягнути прокурора Берегівської місцевої прокуратури Закарпатської області Костура Ростислава Володимировича до дисциплінарної відповідальності та накласти на нього дисциплінарне стягнення у виді звільнення з посади в органах прокуратури.

Про це йдеться у відповідному рішенні КДКП №103дп-19 від 03 квітня 2019 року.

"Копію рішення направити прокурору Закарпатської області для застосування до прокурора Костура Р.В. накладеного дисциплінарного стягнення.
Копію рішення направити прокурору Костуру Р.В. та керівнику Берегівської місцевої прокуратури Закарпатської області", - йдеться у документі.

Також зазначено, що вказане рішення може бути оскаржене прокурором, щодо якого воно прийняте, до адміністративного суду або Вищої ради правосуддя протягом одного місяця з дня вручення йому чи отримання ним поштою копії рішення.

Нагадаємо, що прокуратура Закарпатської області погодила підозру у вимаганні 30 тис дол США трьом закарпатцям, яких затримали напередодні.

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка