1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Надіємося, що Україна зазеленіє в день виборів", - з'їзд КМКС на Закарпатті (ФОТО)

08.04.2019 11:21 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

В Ужгородському драмтеатрі за участі 474 делегатів проходила конференція KMKSZ, яку було створено ще в радянські часи 30 років тому назад.

Як заявив голова ревізійної комісії, ведуча політично-культурна організація угорців Закарпаття в різних населених пунтках нашого краю має 112 первісних організацій та проводить діяльність 44372 своїх членів.

На ювілейний з'їзд КМКС приїхали делегати різних політичних партій Карпатського басейну: з Угорщини, Словаччини, Румунії, Хорватії. Всі вони позитивно оцінили 30-річну діяльність організації. Брензович Ласло, голова КМКС, в своїй доповіді розповів, що KMKSZ з дня свого створення відстоювала інтереси закарпатських угорців й продовжує цей напрямок і сьогодні.

З вітальними словами виступили чимало закордонних гостей та місцеві лідери. Виступаючі говорили, що закарпатські угорці, як і весь український народ, переживають нелегкі часи. За 28 років незалежності Україна втратила більше 15 мільйонів своїх громадян, й на жаль, не видно аби ця тенденція зупинялася.

На з'їзді багато делегатів задавали питання: як потрібно голосувати закарпатським угорцям в другому турі виборів президента України? Керівники організації інформували про те, що ведуться переговори з кандидатами на пост глави держави. Про результати своєчасно інформуватимуть членів КМКС.

Наприкінці один із керівників організації заявив: "маємо надію, що на день виборів, 21 квітня, вся Україна зазеленіє".

Нагадаємо, раніше Брензович заявив, що останні п’ять років були найважчими для угорців Закарпаття.

Також прикордонники пояснили, чому не пустили Келемена на Закарпаття.

Читайте на ГК:Рекет на трасі в Закарпатті: журналісти розповіли подробиці стрілянини по авто (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці розповіли, чи економитимуть на святкуванні Великодня через карантин (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгород. "Художні" правила дотримання гігієни під час пандемії COVID-19 (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська