1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Великому Березному взялися за розробку стратегії розвитку потенційної ОТГ

06.04.2019 19:59 Влада

Про це повідомив Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомив Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук і радник з питань регіонального розвитку Центру Микола Сюсько провели 3 квітня зустріч із селищним головою Великого Березного Богданом Кирликом та його заступницею Галиною Маркевич.

Приводом для зустрічі став початок роботи над розробкою стратегії розвитку селища. Зокрема, учасники вивчили анкету, підготовлену для опитування, переглянули всі питання, щоб зрозуміти, чи вони будуть зрозумілими. Всього планують опитати 500 мешканців громади. Планується, що опитування завершиться до кінця квітня. Окрема зустріч буде проведена з підприємцями селища, з якими обговорять стратегію та потреби В. Березного і його жителів. Серед них також буде проведене опитування.

Микола Сюсько проконсультував керівництво Великоберезнянської селищної ради з приводу проведення соціально-економічного аналізу, зокрема, в якій структурі можна отримати ті чи інші дані, необхідні для аналізу. Учасники зустрічі планують завершити збір інформації до 5 травня, після чого перейдуть до її опрацювання. Друге засідання робочої групи попередньо заплановане на другу половину травня.

Іван Дем’янчук ознайомив присутніх із новою концепцією розвитку гірських територій Українських Карпат, яку розробило й прийняло Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, та наголосив, що гірські території перебувають у зоні особливої уваги держави. Концепцію розробили для того, щоб ефективніше використати потенціал Українських Карпат в напрямку людського потенціалу, інфрастуруктури і, звичайно, туризму, інформує Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Нагадаємо, успішний сьогодні британський бізнесмен народився і виріс у Рахові

Читайте на ГК:В селі на Закарпатті затримали розшукуваного в іншій області чоловіка
Читайте на ГК:Через паліїв трави на Яворнику на території телеретранслятора сталася пожежа (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Як у фільмі жахів: закарпатець напідпитку облив бензином товариша та підпалив
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська