1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Нуль голосів за гаранта: прості люди з Перехрестя пояснили причину / ВІДЕО

04.04.2019 17:14 0 Влада Автор: Голос Карпат

Результати голосування за діючу владу в угорських селах Закарпаття раніше б приголомшили всю урядову вертикаль. Тепер люди кажуть, що це демократія і реакція далеко не тільки на проблеми захисту прав нацменшин.

Угорські села Закарпаття відзначилися низькою явкою виборців та голосуванням проти влади. Але цифри вражають. Зокрема, на Виноградівщині у Фертешолмаші, Дюлі і Карачині  за діючого президента віддали голос аж по п'ятеро виборців; в Оклі та Тісобикені знайшлися по три прихильники; у Форголані їх було аж двоє, а в уже відомому селі Перехрестя - нуль.

Із 554 перехрестівців прийшли на дільниці 210. І не знайшлося жодного (!), хто б поставив мітку підтримки навпроти прізвища діючого гаранта. Навіть серед агітаторів, які напередодні активно працювали і в цьому селі.

Кореспондент Голосу Карпат побував у Перехресті, щоб дізнатися настрої людей.  Колись повністю угорське Перехрестя розбавили вже близько третини переселенців з гірських районів Закарпаття. Працездатні молоді люди – більшість з них на постійній або тимчасовій роботі за кордоном. Залишилися пенсіонери й діти. 

Зі слів простих людей, конфлікти Києва і Будапешта на фоні змін до Закону про мови та утиску прав нацменшин - далеко не єдина, а можливо, й не перша причина незадоволення. Все та ж мізерна пенсія, дорогий газ та розбиті дороги стоять кісткою в горлі не залежно від національних, релігійних чи інших особливостей. Керівником держави хочуть бачити чесну людину, якій вдасться покращити рівень життя простих людей.

Більше дивіться у ВІДЕО

 

Нагадаємо, виборці села Перехрестя на Виноградівщині у бюлетенях всі як один проігнорували Президента. Також політологи розповідали про особливості голосування закарпатських угорців.

Читайте на ГК:Стало відомо, на яких вулицях у Виноградові завтра не буде води
Читайте на ГК:"Особлива атмосфера": на Виноградівщині відбувся мистецький пленер іконописців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з мікрорайонів Виноградова не буде води
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка