1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

ОПОРА: на Закарпатті жінка викликала поліцію, бо її не було у виборчих списках

31.03.2019 23:03 Влада

За інформацією спостерігача ОПОРИ, на виборчій дільниці 71 округу в селі Золотарьово - № 210636 жінка не змогла проголосувати через те, що її не було у виборчих списках.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, на виборчій дільниці 71 округу в селі Золотарьово - № 210636 жінка не змогла проголосувати через те, що її не було у виборчих списках.

З цього приводу жінка викликала поліцію. Натомість на виборчій дільниці в Ужгороді №210734 зафіксовано 4 випадки, коли у списках були давно померлі люди.

Зі слів спостерігача ОПОРИ, на дільницю жінка прийшла разом із чоловіком та сином, однак вони були у списках виборців та змогли проголосувати, а жінці бюлетень не видали через відсутність її прізвища у списку. Жінка прохала членів ДВК видати їй бюлетень, однак вони їй відмовили. Після інциденту жінка зателефонувала до поліції.

На місце події приїхали полісмени, які відібрали пояснення у голови ДВК та очевидців.

«У діях членів ДВК немає ознак порушень Закону, оскільки якщо виборця нема у списку, то дійсно відсутні і підстави видавати йому бюлетень, - зазначає громадський обмудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області Ярослав Гулан. - Громадяни повинні напередодні виборів - до 25 березня -  перевірити себе у списку виборців, щоб бути впевненим у тому, що зможуть проголосувати. Саме до 25 березня можна внести зміни до списку виборців на підставі заяв громадян».   

Натомість на виборчій дільниці в Ужгороді №210734 (ліцей «Інтелект») спостерігачка ОПОРИ зафіксувала 4 випадки, коли у списках були давно померлі люди. Про це скаржилися їхні родичі, деякі навіть показували членам ДВК свідоцтва про смерть родичів та просили виключити їх зі списків виборців. За словами спостерігачки, у списках виборців 31 березня була людина, яка померла 17 років тому.

Нагадаємо, екзитполи Закарпаття: за Зеленського - 41,8% та ім'я суперника в другому турі.

Читайте на ГК:"Маляри": у мережі оприлюднили чергове відео про закарпатських заробітчан (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді затримали організатора замовного вбивства: з'явилося відео з затриманням (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті викрили підприємця, який прикриваючись створенням озера, незаконно облаштував кар’єр на 10 га землі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська