1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Завтра мукачівські депутати зберуться на сесію міськради

27.03.2019 18:19 Влада Ексклюзив Голос Карпат

28 березня у Мукачеві відбудеться сесія міської ради.

28 березня у Мукачеві відбудеться сесія міської ради.

Згідно з переліком проектів рішень, що оприлюднений на сайті міської ради, депутати розглянуть майже два десятки питань у сферах бюджету, землі, медицини, культури, комунального майна. Також мукачівські обранці затвердятьжуватимуть та вноситимуть зміни до ряду положень та програм.
Проекти рішень чергової сесії міської ради від 28 березня 2019 року:

1. Про внесення змін у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.

2. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

3. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Мукачева.

4. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

5. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

6. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

7. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

8. Про затвердження розрахункової орендної ставки частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1 та оголошення конкурсу з надання права оренди.

9. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

10. Про внесення змін до рішення 11 сесії Мукачівської міської ради 6 скликання «Про затвердження Положення «Про конкурентний відбір суб’єктів підприємницької діяльності: з оціночної діяльності та розробки цільової документації з відчуження майна комунальної власності та набуття майнових прав» від 30.06.2011р. №247.

11. Про міську Програму медичного обслуговування населення територіальної громади м. Мукачева в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2019 рік.

12. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради та Положення про спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева”.

13. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева” у новій редакції.

14. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської у новій редакції.

15. Про визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів.

16. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

17. Про передачу в господарське відання Мукачівському міському комунальному підприємству “Соціальна аптека” майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево, що є на балансі Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня».

18. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

19. Про реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно, яке належать територіальній громаді міста Мукачева в особі Мукачівської міської ради.

Нагадаємо, у Мукачеві в батьків-пияків відібрали двох дітей.

Читайте на ГК:На Закарпатті п'яного водія оштрафували три рази за добу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті 40-річному депутату райради повідомлено про підозру в незаконному поводженні з боєприпасами
Читайте на ГК:Мукачівського "мінера" відправили в СІЗО на 60 діб
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська