1. Новини Закарпаття
  2. >

Видатки на Порошенка українцям коштували мільярд

18.03.2019 15:54 Влада

У поточному році вперше за п'ять років вирішили скоротити витрати на діяльність президента - на 11%.

У 2018 році на обслуговування всієї діяльності президента Петра Порошенка витратили 1 млрд 34,2 млн гривень. Про це йдеться у відповіді Держуправління справами на запит Українських новин, опублікований у понеділок, 18 березня.

У таку суму обійшлися платникам податків організаційне, інформаційно-аналітичне і матеріально-технічне забезпечення діяльності президента, його адміністрації та інших створених главою держави консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб. Безпосередньо на забезпечення діяльності президента та його Адміністрації було витрачено 308 млн гривень. 

Пов'язані з авіатранспортом витрати склали 314 млн гривень: 243 млн - на функціонування Державного авіаційного підприємства України, яке перевозить вищих посадових осіб держави; 27 млн ​​- на ремонт повітряних суден; 32 млн - на підготовку і здійснення візитів президента за кордон; 10 млн - на авіаперевезення делегацій на чолі з президентом по Україні і 2,5 млн - на авіаперельоти делегацій з прем'єр-міністром і головою Верховної Ради. Забезпечення президента, голови Адміністрації та керівників інших державних органів автотранспортом обійшлося у 244 млн гривень. 

На утримання використовуваних ДУС будівель було витрачено 118,5 млн гривень: 102,5 млн - на забезпечення функціонування державних резиденцій і утримання адміністративних будівель, 16 млн - на проведення ремонту приміщень. Ще 15 млн гривень було витрачено на проведення офіційних заходів за участю президента, 14 млн - на проведення представницьких заходів, 12,5 млн - на виконання завдань з інформатизації і 7,5 млн - на здійснення повноважень постійним представником президента України в Криму (Херсон) . 

Зазначимо, у Бюджеті-2019 уперше за п'ять років вирішили скоротити витрати на утримання президента - передбачено 945 млн гривень, що на 11% менше, ніж було у 2018 році.

Читайте на ГК:Поліцейські, винні у смерті 5-річного хлопчика, можуть отримати пожиттєво
Читайте на ГК:Буковинських прикордонників-хабарників взяли під варту
Читайте на ГК:Міжбанк сьогодні відкрився стрибком долара та євро
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus