1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Квіти в ямах на шляхах: до приїзду Порошенка на Закарпаття причепурився і Виноградів / ФОТО

14.03.2019 16:02 0 Влада Автор: Голос Карпат
 

Перші весняні квіти віоли з'явилися сьогодні у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка у Виноградові.

Так жителі прикрасили в'їзди до міста в честь візиту П.Порошенка на Закарпаття.

- Вздовж маршруту Гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости - усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного "марафету" більш креативно, по-новому. Тому якби президентський кортеж йшов своїми шляхами через місто під Чорною горою, то три із чотирьох напрямків були б вкриті квітами, які вже "виросли" в ямах. Не на дорогах, а на шляхах. Наших з вами шляхах, - йдеться в описі акції.

За словами очевидців, автомобілісти не заперечували і навіть допомагали процесу "озеленення" дорожніх ям. Легковими автівками, автобусами і каміонами намагалися об'їжджати квіти, щоб ті довше простояли. На акцію зібрали 100 квіток віол, хоча на покриття всіх вибоїн не вистачило б і тисяч стебел.

Вулиці Ардовецька, Персикова і Франка вибрані не випадково. Тільки Копанська, яка веде в напрямку Хуста, виконує таку ж важливу артеріальну роль для міста. Минулоріч її відремонтували суцільним покриттям. Інші ж три головні шляхи – у аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста.

Це вже не перше "квіткове" привернення уваги до катастрофічного стану дорожнього покриття. Першу таку акцію з величезним резонансом на всю Україну провели по вулиці Персиковій минулої весни.

Читайте на ГК:Перший ром-депутат з Виноградівщини склав присягу у Берегівській районній раді
Читайте на ГК:"Заправився" на 200К гривень: директора автозаправки з Виноградова затримали в Івано-Франківську / ВІДЕО
Читайте на ГК:«Кожен може стати трішечки чарівником»: дівчина з Виноградова потребує нашої з вами допомоги
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська