1. Новини Закарпаття
  2. >

Старшу доньку першого президента Узбекистану Гульнару Карімову перевели в колонію

06.03.2019 08:52 Влада

У 2017 році старшу дочку першого президента Узбекистану Іслама Карімова засудили до 10 років позбавлення волі. Її звинувачували в розкраданнях, а також легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

У 2017 році старшу дочку першого президента Узбекистану Іслама Карімова засудили до 10 років позбавлення волі. Її звинувачували в розкраданнях, а також легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Старша дочка першого президента Узбекистану Іслама Карімова Гульнара переведена в колонію загального режиму через порушення умов відбування покарання. Про це в середу повідомила прес-служба Генеральної прокуратури Узбекистану.

"У зв'язку зі злісним порушенням порядку і ... умов відбування покарань Яшнабадскім районним судом ... прийнято ухвалу про заміну покарання засудженої Г. Карімової на позбавлення волі з відбуванням строку в колонії загального режиму відповідно до кримінально-виконавчим законодавством", - йдеться в повідомленні.

18 грудня 2017 року Гульнара Каримова була засуджена до 10 років позбавлення волі. Пізніше, з міркувань гуманності і беручи до уваги зобов'язання засудженої після повернення нажитих злочинним шляхом коштів, суд замінив раніше призначене покарання на обмеження волі на строк п'ять років.

Відбувати покарання Карімова повинна була за місцем проживання своєї дочки Іман, дотримуючись ряд обмежень: не залишати житло, не користуватися засобами зв'язку та Інтернетом. Крім того, вона була зобов'язана відшкодувати збитки, завдані державі.

Як наголошується в публікації прокуратури, "засуджена Г. Карімова в ході відбування покарання систематично порушувала встановлені судом зобов'язання". За даними генпрокуратури, Карімова неодноразово використовувала засоби зв'язку і активно перешкоджала відшкодуванню завданих нею збитків.

У серпні 2015 року суд в Ташкенті визнав Гульнару Карімову винною в ухиленні від сплати податків, розкрадання, вимагання та інших злочинах і призначив їй покарання у вигляді обмеження волі строком на п'ять років. Пізніше наглядове відомство повідомило, що стосовно Карімової порушено ще одну кримінальну справу за звинуваченням у шахрайстві, приховуванні іноземної валюти, порушення митного законодавства і легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Загальна сума завданих державі збитків за двома кримінальними справами проти Карімової становить майже $ 2 млрд., повідомляє ТАРС.

Нагадаємо про дикий випадок в Ужгороді: суд виправдав п’яного дебошира, який підняв руку на жінку-поліцейського

Читайте на ГК:COVID-19. Історія українки в Італійській республіці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Від сьогодні Чехія пом'якшила правила виїзду з країни
Читайте на ГК:У Firefox виникли проблеми з відображенням відео на YouTube
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська