1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мерія Виноградова розірвала договори на прибирання та озеленення за три мільйони після публікацій журналістів

05.03.2019 12:34 Влада

Договір розірвали за взаємною згодою сторін через «виявлені додаткові обставини».

Договір розірвали за взаємною згодою сторін через «виявлені додаткові обставини».

У Виноградівській міській раді пояснили, що цими обставинами стало дослідження, з якого комітет дізнався про схожі довідки в учасників. Про це написали «Наші гроші. Львів» з посиланням на систему Prozorro.

Нагадаємо, в грудні 2018 року журналісти «Наші гроші. Львів» виявили порушення у діях учасників закупівель Виноградівської міської ради, де змагалися ТОВ «Флора» та Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства.

Обидва учасники подали однакові довідки про наявність працівників та майже однаково оформлений реєстр наданих документів. Ці документи Виноградівська міськрада вимагала в довільній формі. Інші довідки учасники також оформили однаково.

Фірма «Флора» працює на ринку з 1996 року і зареєстрована в м. Виноградів. Її власниками є Марія Майданій, Тетяна Клюса та 74-річний Іван Барчук, який очолює компанію. Раніше Тетяна Клюса очолювала ліквідоване цьогоріч КП «Виноградівський радгосп декоративних культур «Троянда», що належало Виноградівській міській раді.

Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства зареєстроване 1999 року Виноградівською міськрадою. Його очолює Михайло Білинець.

Конкуренти вже вшосте зустрічалися разом на торгах. Раніше вони також змагалися за прибирання та озеленення від Виноградівської міськради.

Нагадаємо, у Виноградові директор підприємства та комунальники імітували конкуренцію.

Читайте на ГК:На Виноградівщині горить-палає лісовий масив (ФОТО)
Читайте на ГК:Як це, бути хворою на коронавірус. Перша жертва COVID-19 на Виноградівщині розповіла про недугу
Читайте на ГК:У мережі показали безлюдну центральну вулицю міста Виноградів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська