1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Подвійне громадянство в Україні треба дозволити, – Клімкін

01.03.2019 09:24 Влада ВАЖЛИВО

За словами міністра, в Україні необхідно дозволити подвійне громадянство, проте з обмеженням для осіб із громадянством Російської Федерації.

За словами міністра, в Україні необхідно дозволити подвійне громадянство, проте з обмеженням для осіб із громадянством Російської Федерації.

Така умова має бути збережена поки Кремль проводить агресивну політику проти України, поввідомив 24 канал.

Про запровадження подвійного громадянства України та Росії можна буде обговорювати лише після того, як країна агресор поверне усі незаконно окуповані території, наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Якщо така ініціатива буде прийнята на законодавчому рівні, в Україну зможуть приїжджати професіонали з-за кордону, щоб допомогти з реформами.

Скільки може хороших професіоналів приїхати з інших країн, щоб допомогти нам у реформах. Подивіться, навіть ситуація з Уляною Супрун (в.о. міністра охорони здоров'я України – 24 канал) – скільки там всього говорили... Ми маємо прийти до подвійного громадянства, але чітко визначити, хто може претендувати на нього,
– наголосив Клімкін.

Подвійне громадянство практикують деякі країни Європи, серед яких Бельгія, Великобританія, Угорщина, Греція, Румунія, Швейцарія тощо.

Глава МЗС Павло Клімкін часто виступає з пропозицією дозволити подвійне громадянство в Україні. Проте, на його думку, окрім росіян його не можна також видавати військовим командирам.


Нагадаємо, раніше закарпатський політик Бушко відзначив, що НАТО могла б зацікавити ще одна вимога Венеціанської комісії до України.

Читайте на ГК:Берегівські вірники освячували паски організовано, без порушень (ФОТО)
Читайте на ГК:"Кольорові баки" палали на Берегівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Бійка ромів у Берегові: подробиці
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська