1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін знову зменшив норми споживання газу

28.02.2019 17:37 Влада ВАЖЛИВО

Щоб обійти рішення суду, норми споживання газу для населення знизили з 3,29 куб. м на людину до 3,28 куб. м.

Щоб обійти рішення суду, норми споживання газу для населення знизили з 3,29 куб. м на людину до 3,28 куб. м.

Кабінет Міністрів в черговий раз змінив норми споживання природного газу для населення. Як пише UBR.ua в четвер, 28 лютого, саме рішення було прийнято без попереднього анонсу і навіть не було включено до порядку вчорашнього засідання Кабміну.

Як випливає із затвердженого документа, за наявності газової плити і відсутності лічильника в домогосподарстві нормою для людини відтепер є 3,28 куб. м у місяць замість діючої норми в 3,29 куб. м на людину. Видання відзначає, що за словами учасників ринку, суто косметична зміна має виключно технічний характер, щоб обійти рішення Окружного адміністративного суду Києва, який призупинив дію норми в 3,29 куб м. 

"Це вже друга зміна норм споживання за останній місяць. Кабінет Міністрів в черговий раз порушив процедури узгодження регуляторних актів. Оприлюднення нової постанови за нормами споживання газу для споживачів без лічильників менш, ніж через місяць після оприлюднення попередньої постанови дискредитує державне регулювання взагалі. Воно має на меті просто обійти судове рішення", - розповів співрозмовник видання. 

Відзначається, що ця технічна заміна, однак, змусить провести перерахунок платіжок, як мінімум, за лютий.

Читайте на ГК:Міжбанк сьогодні закрився падінням євро на 24 копійки
Читайте на ГК:Глава МЗС пояснив, чому українців не пускають в ЄС
Читайте на ГК:Троїцька або поминальна субота 2020: традиції, що не можна робити
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська