1. Новини Закарпаття
  2. >

Названі найвищі зарплати в Кабміні і Верховній Раді

25.02.2019 23:38 Влада

Міністр оборони отримує більше за прем'єр-міністра. А в парламенті найбільше з усіх - Артур Герасимов, Максим Бурбак та Олег Ляшко.

Міністр оборони отримує більше за прем'єр-міністра. А в парламенті найбільше з усіх - Артур Герасимов, Максим Бурбак та Олег Ляшко.

Найвища зарплата за січень серед членів Кабінету міністрів України - у міністра оборони Степана Полторака, а серед голів фракцій і груп у Верховній Раді - у голови фракції БПП Артура Герасимова, голови фракції Народний фронт Максима Бурбака та лідера Радикальної партії - Олега Ляшка. Про це свідчать дані секретаріату уряду і міністерств, а також апарату Ради, повідомляють Українські новини

Так, відомо, що Степан Полторак отримав за січень 81,1 тис. грн. Серед членів Кабміну далі йдуть міністр фінансів Оксана Маркарова із зарплатою 73,8 тис. грн і міністр закордонних справ Павло Клімкін - 63,9 тис. грн. Найнижчий офіційний дохід у Кабміні у міністра юстиції Павла Петренка - 25,9 тис. грн, міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша - 18,1 тис. грн, а також міністра інформаційної політики Юрія Стеця - 16,8 тис. грн. 

Зарплата прем'єр-міністра Володимира Гройсмана за січень склала 37,4 тис. гривень. Серед голів фракцій груп у Верховній Раді рекордсменами стали голова фракції БПП Артур Герасимов, голова фракції Народний фронт Максим Бурбак і лідер Радикальної партії Олег Ляшко - у кожного по 37 002 грн за січень. 

Як повідомлялося, віце-прем'єру нарахували зарплату в десять разів більшу за оклад. Віце-прем'єр-міністру Павлові Розенку в грудні нарахували 174,3 тис. грн зарплати. При цьому його посадовий оклад становив 17 тис. грн.

Читайте на ГК:В 11 прикордонників діагностували коронавірус
Читайте на ГК:Захворюваність на COVID серед медиків спадає - МОЗ
Читайте на ГК:Спецрейсами доставляють українських заробітчан у Фінляндію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська