1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородські депутати пересварились через перейменування вулиць

18.01.2019 11:41 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Майже 30 хвилин тривали дебати щодо перейменування вулиць в обласному центрі.

Так, вулицю Івана Фірцака планували змінити на Василя Свиди, вулицю Кароля Мейсароша на Антона Кашшая, вулицю Декабристів на Кароя Мейсароша, а вулицю Перемоги на Капушанську. Проте, не всі присутні підтримали дану пропозицію.

«Перейменовувати вулицю Мейсароша на Кашая тільки тому, що там колись жив Антон Кашай – це абсурд. Ця вулиця існує вже понад 20 років. Для чого зараз це змінювати?», - зазначив родич Кароя Мейсароша.

За його словами, більшість мешканців вулиці Мейсароша не знають хто такий Антон Кашай та не розуміють для чого перейменовувати дану вулицю. Депутат Риба також вважає, що не доцільно змінювати назви вулиць Кашая та Мейсароша.

Дехто з депутатів висловився проти зміни назви вулиці Перемоги а Капушанську, мотивуючи тим, що це зайві витрати. Проте, згідно опитування, яке проходило в інтернеті, 75% мешканців підтримали перейменування вулиці Перемоги на історичну назву Капушанська.

Депутат Аксьонов запропонував змінити назву лише на частині вулиці.

Після тривалих дебатів депутати вирішили не перейменовувати вулицю Івана Фірцака на Василя Свиди, вулицю Кашая на Мейсароша також не перейменують. А вулиця Перемоги таки стане вулицею Капушанською.

Нагадаємо, ужгородські депутати виділять кошти на ліквідацію аварії водопроводу на вул. Заньковецької, 7.

Читайте на ГК:В Ужгороді з’являться нові вулиці
Читайте на ГК:На дороги – 26 млн., на зелені зони – 13, а на фонтани – 189 тисяч, - скільки коштуватиме благоустрій Ужгорода у 2019 році
Читайте на ГК:Ужгородські депутати виділять кошти на ліквідацію аварії водопроводу на вул. Заньковецької, 7
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus