1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородські депутати змінили Програму економічного і соціального розвитку міста: куди підуть гроші

20.12.2018 14:51 Влада

Внесли депутати Ужгородської міської ради сьогодні на сесії і зміни у додаток 2 до Програми економічного і соціального розвитку м. Ужгорода на 2018 рік.

 Зокрема, зменшено обсяг фінансування з міського бюджету на будівництво: спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в класичній гімназії на вул. 8 Березня на 250 тис. грн. та спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в загальноосвітній школі I-III ст. №12 на вул. Заньковецької на 515,418 тис. грн.

Програму доповнили також додатком 7 “Показники виконання робіт по закладах освіти на 2018 рік” в якому передбачити обсяг фінансування будівництво: спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у класичній гімназії на вул. 8 Березня – 250 тис. грн., спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у загальноосвітній школі I-III ст. №12 на вул. Заньковецької – 450 тис. грн. та спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №2 на вул.Підгірній – 65,4 тис. грн. (кошти міського бюджету).

Рішення прийнято у зв’язку зі зміною Порядку фінансування з державного бюджету по бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

Нагадаємо, що благодійний концерт в підтримку Сашика Костроби з Виноградівщини зібрав 72 220 грн.

Читайте на ГК:В Ужгороді під час пологів померла жінка: рідні вимагають покарати лікаря (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді розпочався XI Міжнародний органний фестиваль ім. Наталії Висіч (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині майже відновили дах школи пошкоджений буревієм (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка