1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Влада Закарпаття вирішувала, як забезпечити стабільні надходження до Пенсійного фонду

13.12.2018 18:15 Влада ВАЖЛИВО

Нагадаємо, станом на 1 грудня 2018 року загальна сума заборгованості по платежах до Пенсійного фонду області становить 55,2 млн. гривень.

З ініціативи ГУ ПФУ в Закарпатській області під головуванням в. о. голови облдержадміністрації Ярослава Галаса в Ужгороді відбулася нарада щодо забезпечення наповнення бюджету Пенсійного фонду, погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями та легалізації заробітної плати.

В нараді взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек, її перший заступник Наталія Кіш та начальник відділу забезпечення наповнення бюджету Мирослава Максимович, керівники державних фіскальної та виконавчої служб, управління Держпраці в Закарпатській області, департаментів фінансів, соціального захисту населення облдержадміністрації, Спілки підприємців Закарпаття, ради територіального відділення Асоціації платників податків, Закарпатського регіонального відділення «Український союз промисловців і підприємців», громадських рад при облдержадміністрації та Державній фіскальній службі в Закарпатській області та інші.

Незважаючи на те, що на сьогодні адміністрування внесків зі сплати ЄСВ здійснює фіскальна служба і Пенсійний фонд не може безпосередньо впливати на стан сплати ЄСВ, органи Пенсійного фонду області вживають всі можливі заходи з погашення заборгованості по платежах до Фонду. З цих питань налагоджена тісна співпраця Пенсійного фонду із фіскальною службою, управлінням Держпраці, виконавчою владою та іншими.

Як констатувала Анастасія Пентек, станом на 1 грудня 2018 року, загальна сума заборгованості по платежах до Пенсійного фонду області становить 55,2 млн. гривень. Викликає занепокоєння ситуація зі сплатою єдиного соціального внеску (ЄСВ): за даними Державної фіскальної служби в Закарпатській області, станом на 01.12.2018 року, заборгованість становить 206,5 млн. грн. та в порівнянні до початку року збільшилася на 161,6 мільйона гривень.

Учасники наради зосередили увагу на питаннях погашення боргу фізичними особами – підприємцями, заборгованість яких становить 180,2 мільйона гривень.  Зростання боргу виникло через проведене фіскальною службою нарахування у вересні та жовтні поточного року фізичним особам-підприємцям, що працюють на загальній системі оподаткування, зобов’язань за 2017 рік та І-ІІІ квартал 2018 року. Працівники фіскальної служби та Пенсійного фонду надіслали у всі органи місцевого самоврядування та виконавчої влади списки підприємців-боржників, пенсійники індивідуально проінформували понад 19 тисяч підприємців-боржників. Однак за листопад цього року із загальної суми заборгованості фізичних осіб – підприємців зі сплати ЄСВ погашено всього 5,7 мільйона.

Анастасія Пентек звернулась до присутніх керівників із проханням вжити всі можливі заходи для забезпечення надходжень до Пенсійного фонду, погашення  існуючої  заборгованості  та  недопущення  її  зростання  в  майбутньому, що є запорукою своєчасної і в повному обсязі виплати грудневих і подальших пенсій, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Водночас нагадаємо, що у суботу на Закарпатті пройде Перший гірський похід "Миколайчиків".

Читайте на ГК:Оприлюднено програму основних новорічно-різдвяних заходів в Ужгороді
Читайте на ГК:Ліквідатори аварії на ЧАЕС поділилися своїми проблемами на "круглому столі" в Ужгороді
Читайте на ГК:Ужгородське летовище перевірять на відповідність сертифікаційним вимогам Державіаслужби
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus