1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

22 туристичні ідеї реалізовуватимуть у громадах Баранинської ОТГ

12.12.2018 13:29 Влада ВАЖЛИВО

Яким туристичним потенціалом володіє Баранинська ОТГ та як його можна використати для збільшення доходів громади.

Про це говорили на семінарі «Розвиток туристичного потенціалу Баранинської ОТГ», який організував Закарпатський ЦРМС за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Навчання проводив фахівець у сфері туризму Олександр Коваль. Він, зокрема, розповів про тренди та тенденції у сфері туризму та розвиток туристичних дестинацій. Крім того спільно з учасниками семінару він провів мозковий штурм на предмет туристичних можливостей громади.

Хоча Баранинська ОТГ не вважається туристичною, але за підсумками семінару учасники визначили аж 22 ідеї розвитку туризму в усіх селах громади. Це як прийом туристів у готельних закладах, які вже працюють на території громади, так і розробка пішохідних та велосипедних маршрутів, приваблення туристів виробами народних майстрів, що живуть у громаді, облаштування кемпінгу та створення умов для відпочинку на природі та багато іншого, повідомляє Закарпатський ЦРМС.

Нагадаємо, закарпатські журналісти ознайомилися із досягненнями Баранинської ОТГ.

Читайте на ГК:В Ужгороді провели урок для маленьких велосипедистів та пішоходів (ФОТО)
Читайте на ГК:Меморандум про співпрацю підписаний в Ужгороді громадськими товариствами по захисту прав краян із фізичними вадами
Читайте на ГК:В Ужгороді партнери транскордонного проєкту FloodUzh домовляються про співпрацю (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка