1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Справа Свища, зарплати й бюджетні кошти: у Виноградівській РДА прокоментували звинувачення ЗМІ

11.10.2018 17:15 Влада

Мережа Інтернет «рясніє» повідомленнями про, нібито, бездіяльність органів державної влади у Виноградівському районі.

Виноградівська районна державна адміністрація заявляє про те, що ці повідомлення є політично замовленими та такими, що не відповідають дійсності.

Виноградівська районна державна адміністрація в цілому та управління освіти, молоді та спорту зокрема, незалежно від відсутності чи тимчасової втрати працездатності керівників, працюють у звичному режимі та відповідно до встановленого графіку. Виплата заробітних плат працівникам закладів соцкультсфери, а зокрема працівникам закладів освіти, здійснюється своєчасно та в повній мірі, що безпосередньо можуть засвідчити працівники цих закладів, повідомили в РДА. -Школи району забезпечено кваліфікованими кадрами, а здійснення навчально-виховного процесу відбувається незалежно від «обезголовлення» управління освіти.

Як повідомила прес-служба райдержадміністрації, організаційна та кадрова робота у Виноградівській РДА, підготовка до опалювального сезону та харчування дітей пільгової категорії у школах району відбувається безперебійно та у звичному режимі, а конкурси на заміщення тимчасово вакантних посад державної служби - відповідно до чинного законодавства України. Інформація про роботу райдержадміністрації регулярно висвітлюється на офіційному сайті, переглянути її можна за посиланням vynogradiv-rda.gov.ua.

Варто зауважити, що в жодній із публікацій «кишенькових» ЗМІ та громадських активістів не зазначається відсутність на робочому місці протягом 71 дня діючого керівника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації Юрія Свища, - зазначили на офіційному сайті РДА. При цьому, окрім одного повідомлення про тимчасову втрату працездатності, здійсненого ще в серпні, жодного пояснення про причини відсутності на роботі протягом такого довгого часу Юрій Свищо кадровій службі райдержадміністрації не надав.

Упущення такого вагомого факту бездіяльності начальника управління Свища змушує замислитися, а чи все так чисто у журналістській та громадській діяльності деяких активістів? І чи випадково це не пов’язано із знаходженням додаткових, «небезвідомих», джерел фінансування? Додатково хочемо зазначити, що перший проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету», у зв’язку із виділенням додаткових коштів із обласного бюджету, подано райдержадміністрацією до Виноградівської районної ради ще 07 серпня 2018 року. З тих пір, і по сьогоднішній день, районна рада не спромоглася зібрати депутатів на сесію для винесення відповідного рішення, - повідомили в прес-службі РДА.

Саме тому, запевнили в прес-службі РДА, обласна субвенція не освоюється, а роботи, на які були передбачені кошти - не проводяться, а саме: - капітальний ремонт дороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково (400 тис. грн.) - будівництво спортивного майданчика в селі Неветленфолу (640 тис. грн.) - облаштування внутрішніх вбиралень у школі села Боржавське (200 тис. грн.) - облаштування внутрішніх вбиралень у школі І-ІІ ст. села В. Ком’яти (200 тис. грн.) - капітальний ремонт будинку культури села Дюла ( 378 тис. грн.) - реконструкція Королівської дитячої школи мистецтв (150 тис. грн.) - поточний ремонт адмінбудинку сільської ради села Черна (83 тис. грн.)

Варто зазначити, що повноваження із здійснення перерозподілу коштів головою РДА у міжсесійний період значно спростила б та пришвидшила освоєння бюджетних коштів. Однак депутати районної ради позбавили адміністрацію цих повноважень ще у 2015 році. З часу проведення останньої сесії районної ради (12.07.2018 року) минуло вже три місяці. За цей період обласна рада провела вже два пленарні засідання. Виходячи з вищенаведеного виникає запитання, а в чиїй бездіяльності провина?, - повідомили в райдержадміністрації.

Нагадаємо, сайт "Миротворець" опублікував список закарпатських держслужбовців і депутатів з угорськими паспортами.

3

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus