1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закон України «Про роздержавлення ЗМІ» дійшов і до «Новин Закарпаття»

10.09.2018 10:48 Влада

На розгляд обласних обранців підготовлено проект рішення «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновниками (співзасновниками) яких є Закарпатська обласна рада та Закарпатська обласна державна адміністрація», який планується затвердити у ході пленарного засідання 12-ї сесії облради сьомого скликання.

Ініціатором даного документу виступив голова Закарпатської ОДА. Проект рішення оприлюднений на сайті облради.

Тож, враховуючи пропозицію трудового колективу редакції газети друкованого засобу масової інформації «Новини Закарпаття» стосовно способу реформування та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», рішення Закарпатської обласної ради від 14.06.2016 № 305, - планується реорганізувати шляхом перетворення Комунальне підприємство редакція газети «Новини Закарпаття» у Товариство з обмеженою відповідальністю редакція газети «Новини Закарпаття» із збереженням назви, цільового призначення, тематичної спрямованості, мови видання друкованого ЗМІ.

Голова обласної ради спільно з головою облдержадміністрації матимуть повноваження щодо утворення комісію з реорганізації газети «Новини Закарпаття» та визначити її персональний склад. Комісії повинна провести процедуру реорганізації шляхом перетворення з дотриманням вимог законодавства України. Зокрема, у встановлений законодавством строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом її перетворення та подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

А також встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з моменту оприлюднення на сайті центрального органу виконавчої влади.

Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

Контроль за виконанням цього документу покладатиметься на профільну постійну комісію обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, повідомила Прес-служба Закарпатської облради.

Нагадаємо, у Мукачеві відбувся футбольний матч, рахунок якого не вмістився на табло.

Читайте на ГК:В Ужгороді знову зафіксували укладання асфальту в дощових умовах (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатські тенісисти стали призерами всеукраїнських змагань
Читайте на ГК:Закарпатські депутати збираються прийняти бюджет області на 2019 рік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus