1. Новини Закарпаття
  2. >

Більшість заробітчан можуть залишитися без пенсії

04.09.2018 18:25 Влада ВАЖЛИВО

Причини – неофіційне працевлаштування та несплата соціальних (пенсійних) внесків.

Про це в “Вечірньому праймі” “112” повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

зокрема, за основним напрямом трудової міграції України – Польщі при мільйоні неофіційно працюючих там українців лише тільки близько 300 тисяч офіційно зареєстровані і сплачують внески в УС – польський аналог Пенсійного фонду. Решта 700 тисяч не зможуть претендувати на пенсію ні в Україні, ні в Польщі.

Андрій Рева: 

“Сьогодні не Литва є головним напрямом трудової міграції, а Польща. Там працює приблизно мільйон українців, але зареєстровані, за даними польської сторони, приблизно 300 тис. українців, що платять внески в ВУС, це їх пенсійна система”.

“Мова йде про те, там якщо вони сплачують протягом 5 років – вони будуть мати право на пенсію, і вони її можуть отримати, в тому числі, і в Україні без питань. А ті, хто працюють там і не застраховані, вони ж і тут не застраховані. Чоловік повинен бути застрахований або в Польщі, або в Україні, тому що більша частина наших трудових мігрантів все одно повернеться”, – сказав міністр.

Нагадаємо, що заробітчани вивели в лідери економіку Польщі.

Читайте на ГК:В Україні подорожчає хліб
Читайте на ГК:Гороскоп на сьогодні, 4 вересня: у Овнів будуть сюрпризи на роботі, а Ракам не варто встрявати в конфлікти
Читайте на ГК:Курс валют на 4 вересня: гривню послабили
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus