1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Іштван Грежа залишається уповноваженим угорського уряду

28.07.2018 14:32 Влада Голос Карпат

Про це інформує угорський портал vasaroshely.com.

Новообраний Угорський уряд продовжив повноваження свого комісара доктора Іштвана Грежи, який останні роки відповідав за координацію взаємовідносин між Угорщиною та Україною, а в їх рамках – Саболч-Сатмар-Березькою та Закарпатською областями. Відтепер Іштван Грежа опікуватиметься допомогою нашому краю та реалізацією програми розвитку дитячих дошкільних закладів Карпатського басейну.

Інформацію підтвердив віце-прем’єр міністр Угорщини Жолт Шем’єн.

На прес-конференції у Вільному літньому університеті в Бальваньоші Іштван Грежа говорив і про те, що протягом минулих років завдяки організованому навчанню угорською мовою оволоділи понад 16 тисяч осіб. За останні три роки лише Закарпаття отримало різних допомог на загальну суму понад 100 мільйонів євро. Зокрема, у краї сформовано мережу Угорських будинків, здійснені обов’язкові профілактичні щеплення тощо. У ці дні триває зведення культурно-мистецького центру імені всесвітньовідомої співачки Шари Федак у Берегові, яка тут народилась, оновлюється римо-католицька парафія в Середньому, продовжується впровадження ряду інших проектів.

“Незважаючи на погіршення стосунків з Україною, у нас хороші відносини з керівництвом та угорськими осередками області,- наголосив уповноважений.- Успішно реалізовувалась на її теренах програма оновлення дитсадків, а загалом на це по всьому Карпатському басейні було направлено 38,5 мільярда форинтів. Споруджено 150 нових і реконструйовано 450 дитячих дощкільних закладів. Попри це, здали в експлуатацію 1640 ігрових майданчиків”.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus