1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські депутати просять кабмін сприяти у вирішенні гострих питань

26.07.2018 13:38 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Звернення щодо необхідності забезпечення у повному обсязі перевезення до області щебеневої продукції залізничним транспортом подали депутати обласної ради до кабінету міністрів України.

Текст звернення подаємо нижче:

ЗВЕРНЕННЯ

В Закарпатській області інтенсивними темпами проводяться ремонтні роботи на автомобільних дорогах. П’ятнадцять асфальтних заводів, розташованих на території Закарпаття, здійснюють забезпечення регіону асфальтом.

Щебінь та інші витратні матеріали, необхідні для виробництва асфальту, завозять в область залізничним транспортом із Житомирської та Вінницької областей.

Незважаючи на те, що Укрзалізниці було надано потребу у забезпеченні вантажним вагонним парком відправників щебеневої продукції для виконання дорожніх робіт, нею практично припинено транспортування напіввагонами кам’яних матеріалів до області. Через брак таких матеріалів практично припинено роботу асфальтних заводів, що, у свою чергу, значно знизило темпи виконання дорожніх робіт підрядними організаціями.

 Так, упродовж першого півріччя 2018 року підприємствами-одержувачами щебеневої продукції було отримано 2775 вагонів продукції. При цьому необхідно враховувати, що потреба у вагонах для перевезення щебеню буде зростати в залежності від результатів тендерних процедур з проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах та укладання договорів з підрядними організаціями.

Неспроможність Укрзалізниці забезпечити попит у вантажних перевезеннях призведе до саботування роботи дорожніх організацій, які проводять ремонт автодоріг області, та ставить під загрозу освоєння коштів державного та місцевих бюджетів.

Враховуючи вищезазначене,  просимо втрутитися у зазначену ситуацію та посприяти у забезпеченні транспортування напіввагонами кам’яних матеріалів від відправників щебеневої продукції до Закарпатської області.

Звернення прийнято на  дванадцятій сесії

обласної ради VІІ скликання

Депутати Закарпатської обласної ради VІІ скликання

Нагадаємо, Укрзалізниця дала напіввагони, якими завозиться щебінь на Закарпаття.

Читайте на ГК:До кінця жовтня КПП “Ужгород” працюватиме повільно через реконструкцію
Читайте на ГК:Форвард Роберт Гегедош більше не гравець «Минаю»
Читайте на ГК:В Ужгороді відбувся концерт на підтримку медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя”
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus