1. Новини Закарпаття
  2. >

Очисні споруди на Закарпатті будуватимуть за міжнародні кошти

26.07.2018 12:50 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Закарпатська обласна рада вирішила внести зміни до обласної Програми «Питна вода Закарпаття» на 2012 – 2020 роки.

Було доповнено абзац перший розділу «Обсяги та джерела фінансування Програми» текстом такого змісту: «співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів проектів, реалізація яких здійснюється із залученням коштів міжнародних фінансових установ за державної гарантії та підтримки із співфінансуванням».

Мова іде про будівництво системи очистки стічних вод у населених пунктах області, відновлення зруйнованих та реконструкціії діючих із розширенням потужностей каналізаційних мереж і очисних споруд, що матиме великий позитивний вплив на вирішення проблеми із забрудненням водних об’єктів басейну річки Тиса.

Метою розробки та прийняття даного рішення є необхідність залучення коштів з усіх джерел незаборонених законодавством із залученням коштів міжнародних фондів на впровадження комплексних проектів з реконструкції існуючих та будівництва нових очисних споруд на основі найсучасніших інноваційних технологій та реконструкції і нового будівництва мереж водовідведення у населених пунктах області. Додаткового фінансування проектом змін не передбачено.

Нагадаємо, депутат облради просить кошти на ремонт басейну в Мукачеві, Москаль - проти.

Читайте на ГК:Де і що вже підтопило на Закарпатті
Читайте на ГК:У ніч на четвер у басейні річки Уж рівень води перевищив історичний максимум
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарна погода, на більшій частині території значні дощі, подекуди сильні зливові дощі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus