1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Завтра в Мукачеві сесія міськради: зміни до бюджету, перейменування вулиць та шефство над військовою частиною

20.06.2018 10:42 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

У четвер, 21 червня, мукачівські депутати зберуться на чергову сесію міської ради.

Згідно переліку проектів рішень, що оприлюднені на сайті міськради, під час засідання розглянуть 26 питань.

Серед іншого депутати прийматимуть зміни до бюджету міста, прийматимуть рішення про перейменування вулиць, затверджуватимуть ряд програм у сфері медицини, соціального та економічного розвитку та удосконалюватимуть цивільний захист міста Мукачево.

Також, депутати голосуватимуть проект рішення Про шефство над військовою частиною А1556.

На порядку денному і питання про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста. 

Крім того, мукачівські обранці розглянуть ряд питань у сфері землекористування, приватизації, затвердять ряд звітів, а також встановлюватимуть ставки туристичного збору, транспортного податку та єдиного податку для фізичних осіб на 2019 рік.

Публікуємо до Вашої уваги повний перелік проектів рішень чергової сесії Мукачівської міської ради від 21 червня 2018 року:
 
1. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м.Мукачева

2. Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території міста Мукачева на 2019 рік.

3. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева на 2019 рік.

4. Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на території міста Мукачева на 2019 рік .

5. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева

6. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева

7. Про передачу земельних ділянок у приватну власність

8. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу

9.  Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу

10. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів

11.  Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності міста Мукачева Закарпатської області.

12.  Про затвердження звіту про оцінку орендованого майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, вул. Духновича, 1.

13.  Про внесення змін в рішення 13 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання "Про встановлення розмірів орендної плати земельних ділянок в межах міста Мукачево" від 23 червня 2016 року № 251

14. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Мукачева на 2019 рік.

15. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік».

16. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2018 рік.

17. Про внесення змін до "Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки", затвердженої рішенням 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017р. № 903 "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки".

18. Про внесення змін до " Програми удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2018 - 2020 роки", затвердженої рішенням 33 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017р. № 864 "Про затвердження Програми удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2018 - 2020 роки".

19. Про міську Програму медичного обслуговування населення територіальної громади м. Мукачева в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2018 рік (нова редакція).

20. Про затвердження міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м. Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

21. Про міську Програму зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я комунальної власності на 2018-2020 роки (нова редакція).

22. Про шефство над військовою частиною А1556.

23. Про визначення земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

24. Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Мукачева на 2019 рік.

25. Про перейменування назв вулиць міста.

26. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території м. Мукачева на 2019 рік.

Нагадаємо, в Мукачеві завершилося голосування за проекти бюджету громадських ініціатив.

Читайте на ГК:До уваги мукачівців: відомо, де шукати знижки в Чорну п’ятницю
Читайте на ГК:Мукачівець постане перед судом за наругу над Державним Прапором України
Читайте на ГК:У Мукачеві значно піднімуть тарифи на вивезення сміття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus