1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Мукачівські депутати зібрались на сесію міськради / ФОТО / НАЖИВО

26.04.2018 10:02 0 Влада Автор: Голос Карпат

 

Під час засідання обранці вноситимуть зміни в положення та програми, прийматимуть на баланс частину дорого по вул. Мукачівській і проголосують ряд земельних та майнових питань.

Так, на сьогоднішньому сесійному засіданні в Мукачеві зареєструвалось 31 депутат. На початку сесії присутні вшанували пам'ять чорнобильців хвилиною мовчання.

Згідно оприлюднених на сайті міськради проектів рішень голосуватимуть ряд наступних проектів рішень:

1. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки.
2. Про затвердження звіту про оцінку будівлі, розташованої за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 30 без урахування внутрішніх площ приміщень, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.
3. Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Мукачівської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Мукачева, у власність громадян.
4. Про рух транспортних засобів у центральній пішохідній частині міста Мукачева.
5. Про затвердження Положення про консультативне опитування мешканців міста Мукачева у новій редакції .
6. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.
7. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.
8. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.
9. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
10. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.
11. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
12. Про затвердження результатів конкурсу на право оренди підвальних нежитлових приміщень по вул. Беляєва Павла космонавта, 7 у м. Мукачево.
13. Про реорганізацію Мукачівського міського комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева».
14. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2018 рік.
15. Про затвердження Програми «Сприяння створенню та розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2018-2020 роки в новій редакції».
16. Про міську Програму медичного обслуговування населення територіальної громади м. Мукачева в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2018 рік.
17. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік».
18. Про внесення змін до "Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки", затвердженої рішенням 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017р. № 903 "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки".
19. Про продовження договору оренди вбудованих нежилих приміщень, розташованих в будинку № 3 по вул. Штефана Августина в м. Мукачево.
20. Про прийняття на баланс частини дороги по вул. Мукачівська.
Нагадаємо, як повідомлялося, у Мукачеві прийматимуть рішення про рух транспорту в центрі міста. Також, контрольна комісія на сесії рекомендуватиме депутатам скасувати підняття тарифу на воду.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus