1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві депутати зібрались на сесію міськради: звіти, реорганізація та земельні питання / ФОТО / НАЖИВО

29.03.2018 10:03 0 Влада Автор: Голос Карпат

 

Сьогодні, 29 березня, у Мукачеві засідання чергової сесії міської ради.

У сесійній залі зареєструвалися 27 обранців, сесія правочинна.

Так, згідно оприлюднених на офіційному веб-порталі міськради проектів рішень, на порядок денний сесії винесено 25 проектів рішень.

Серед іншого депутати розглянуть питання у земельній та майновій сферах, внесення змін до бюджету, зхміни у статутах комунальних підприємств "ГТМ" та" "Мукачівське кар'єроуправління", реорганізацію ""ЦПМСД та ряд інших питань.

Перебіг засідання дивіться у онлайн-трансляції Мукачівської міськради.

Усього з внесеними до порядку денного розглянуть 28 питань.

До уваги читачів Голосу Карпат публікуємо перелік Проектів рішень чергової сесії міської ради від 29 березня 2018 року:

1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева за 2017 рік

2. Про внесення змін до "Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки", затвердженої рішенням 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017р. № 903 "Про Програму економічного і соціального розвитку м.Мукачева на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 і 2020 роки".

3. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки орендованого майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, вул. Духновича, 1.

4. Про затвердження звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення 40 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 28.03.2013 р. № 803 «Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу підприємств житлово-комунального господарства житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам».

5. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.

6. Про затвердження детального плану території в районі вулиці Сороча для індивідуального садівництва та малоповерхової житлової забудови.

7. Про розроблення детального плану території по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для багатоквартирного житлового будівництва та іншої житлової забудови.

8. Про затвердження Положення "Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева"(нова редакція).

9. Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м. Мукачева

10. Про звернення депутатів Мукачівської міської ради до Верховної ради України щодо встановлення законодавчих обмежень продажу алкоголю в нічний час.

11. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2018 рік.

12. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

13. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

14. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

15. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів .

16. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

17. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

18. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік»

19. Про внесення змін до Договору оренди №1/2015 вбудованих приміщень комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16.

20. Про внесення змін до «Програми реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 33-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017р. №896.

21. Про реорганізацію Комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево" шляхом перетворення в Мукачівське міське комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева".

22. Про звернення на безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги на баланс виконавчого органу Мукачівської міської ради.

23. Про затвердження cтатуту ММКП «Громадський транспорт Мукачева» в новій редакції.

24. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

25. Про затвердження cтатуту комунального підприємства "Мукачівське кар'єроуправління" (нова редакція).

Нагадаємо, у Мукачеві влаштують рейд на автомобільних "оленів".

Читайте на ГК:Спецрозслідування вбивства хлопця на АЗС в Мукачеві вже завершили
Читайте на ГК:У Мукачеві стартувала виставка дитячих малюнків
Читайте на ГК:У Мукачеві під дощем прозвучав останній дзвоник ФОТО, ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus