1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Реорганізація: завтра у Мукачеві депутати вирішать долю "Центру первинної медико-санітарної допомоги"

28.03.2018 18:14 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Комунальний заклад мають намір перетворити в Мукачівське міське комунальне некомерційне підприємство.

Відповідний проект рішення винесено на порядок денний сесії міськради, яка відбудеться вже завтра, у четвер, 29 березня.
Зазначається, що заклад реорганізовують  з метою підвищення рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Водночас даним проектом рішення передбачено і утворення відповідної комісії з реорганізації, а також передбачено місце її роботи та обов'язки. Зокрема, йдеться про  здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з реорганізацією: 

- Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з реорганізацією юридичної особи шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства України.

- Повідомити в установленому чинним законодавством України порядку працівників Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево» про реорганізацію закладу. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево» у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

- Провести інвентаризацію майна Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево».

- Здійснити усі розрахунки за зобов'язаннями Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево».

-Скласти передавальний акт та подати його на затвердження до Мукачівської міської ради після закінчення строку пред'явлення вимог кредиторами до Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево».

Також, у проекті рішення зазначено пункт про встановлення терміну заявлення кредиторами своїх вимог – два місяці з моменту оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що здійснює державні повноваження в сфері державної реєстрації, повідомлення про припинення шляхом перетворення Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево».

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus