1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Цього тижня закарпатські депутати зберуться на пленарне засідання 10-ї сесії

26.03.2018 20:19 Влада

Президія Закарпатської облради узгодила перелік питань, внесених на розгляд пленарного засідання 10-ї сесії.

Питання стосувалися життєзабезпечення діяльності краю та ряд звернень на адресу керівництва держави, в т.ч. висловлення недовіри в.о. міністра охорони здоров'я України Уляні Супрун, інформувала прес-служба облради.

У понеділок, 26 березня, у депутатському залі облради під головуванням Михайла Рівіса відбулося засідання президії, в ході якого керівники профільних комісій розглянули та схвалили порядок денний другого пленарного засідання 10-ї сесії. 

Відтак, члени президії ознайомились із доповненнями та пропозиціями, які вносились під час засідань постійних комісій, та жваво обговорювали порядок денний наступного пленарного засідання сесії.

Серед запропонованих питань - депутатські запити, проекти різних програм, які завчасно були оприлюднені на сайті облради. Втім, ряд програм виключені з порядку денного через недотримання визначених регламентом облради строків оприлюднення.

Тож у ході сесії депутати розглянуть звіт робочої групи із проведення комплексної оцінки ефективності виконання обласних цільових програм; результати виконанняПрограми підтримки засобів масової інформації та розвитку інформаційної галузі на 2015 – 2017 роки; результати виконання Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2015 – 2017 роки; результати виконання Програми зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року;  результати виконання Плану заходів із реалізації у 2015 – 2017 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року; результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2017 рік.

Та перед порядком денним пленарного засідання запропоновано заслухати результати роботи органів прокуратури Закарпатської області на 2017 рік та результати роботи департаменту освіти і науки ОДА за 2017 рік, включаючи питання щодо стану, аналізу, проблем та перспектив складання учнями ЗНО у розрізі різних типів навчальних закладів області.

Заслухають обласні обранці звіт заступника голови ОДА щодо здійснення обласною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй обласною радою. Також у порядку денному стоїть питання про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Закарпатської області за 2017 рік, з якого доповідатиме керівництвоГоловного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Також президія узгодила додаткові питання, ініційовані на засіданнях постійних комісій, зокрема: внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Закарпатській області на період до 2020 року; внесення змін  та доповнень до Регіональної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки; хід виконання рішення обласної ради від 27.07.2017 №864 "Про комунальні установи соціального захисту населення Закарпатської обласної ради".

Насамкінець депутати узгодили ряд звернень до вищих ешелонів влади, зокрема:щодо врегулювання окремих питань при проведенні мирних зібрань (носіння "балаклав; щодо висловлення недовіри в.о. міністра охорони здоров'я України Уляні Супрун" (ініціатива депутата обласної ради Чубирка І.І.) та щодо необхідності забезпечення підручниками   загальноосвітніх навчальних закладів області з мовами викладаннянаціональних меншин.

Нагадаємо, друге пленарне засідання 10-ї сесії відбудеться у четвер, 29 березня п.р.

Як раніше повідомлялось, міськрада Рахова вимагає імпічменту Порошенку, відставки Авакова та Луценка

Читайте на ГК:В Ужгороді водій "BMW" втікаючи з місця ДТП вчинив ще одну аварію (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проводитимуть акцію "Письменник за прилавком"
Читайте на ГК:На Ужгородщині ревнивець розбив жінці голову молотком і хотів покінчити з життям самогубством
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus