1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін посилив соцзахист для заробітчан

02.03.2018 17:20 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Оновлено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном і, тим самим, посилено соцзахист громадян України, працевлаштованих за кордоном.

Відповідну постанову «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном» прийнято на засіданні Кабміну 28 лютого.
Слід зазначити, що згаданим документом вдосконалено механізм державного регулювання в сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.
Зокрема, конкретизовано інформацію про умови праці, яку роботодавці повинні обов'язково вказати в трудовому договорі (контракті), а саме відомості про:
умови праці (в тому числі щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці);
оплату праці (розмір гарантованої заробітної плати), відрахування із заробітної плати;
тривалості робочого часу і часу відпочинку;
термін дії трудового договору (контракту) і умови його розірвання.

Водночас, постановою передбачені такі вимоги до умов праці, як надання медичної допомоги, соціальне страхування, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю в результаті нещасного випадку на виробництві або тимчасової непрацездатності та умови репатріації трудового мігранта.

Також посилюється захист трудового мігранта від дій недобросовісних посередників. Згідно постанови достовірну інформацію про умови праці та проживання у державі працевлаштування клієнт повинен отримати безкоштовно до укладення договору (контракту). Тільки після цього ліцензіат може укладати з клієнтом письмовий договір. 
Разом з тим, ліцензіат зможе вести діяльність тільки в нежитловому приміщенні, що належить суб'єкту господарювання на праві власності або користування.
Крім того, визначені кадрові вимоги до виробництва ліцензіатом господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Нагадаємо, Закарпатець розповів як працюється і живеться на заробітках у Чехії.

Читайте на ГК:Посилки з-за кордону: як зміниться онлайн-шопінг в Україні
Читайте на ГК:В Україні відзначають День пам'яті жертв Голодомору
Читайте на ГК:Ціна газу буде менша: Нацкомісія заборонила проводити донарахування за природний газ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus