1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Генеральний план Ужгорода зазнає змін

22.02.2018 12:16 Влада

На сьогоднішньому засіданні сесії міськради депутати 29 голосами «за» підтримали рішення розпочати процедуру внесення змін до генерального плану Ужгорода.

Відтак управління містобудування та архітектури має в установленому порядку виступити замовником розроблення містобудівної документації на місцевому рівні. Також рішення передбачає, що замовник повинен організувати розроблення «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» у порядку, визначеному наказом Мінрегіонбуду від 16.11.2011 № 290 аналізуючи попередньо розроблений проект «Коригування генерального плану м. Ужгорода».

У рішенні зазначено, що при розробленні «Внесення змін до генерального плану міста Ужгорода» необхідно: врахувати зміст судових рішень, винесених щодо генерального плану; до кошторису на розробку «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» включити вартість виготовлення картографічної основи на все місто в цілому.

Також слід узгодити розроблену містобудівну документацію з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах; організувати розгляд «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення, повідомили в міській раді.

Нагадаємо, в Мукачеві розпочалась сесія міської ради.

Читайте на ГК:В Ужгороді водій "BMW" втікаючи з місця ДТП вчинив ще одну аварію (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проводитимуть акцію "Письменник за прилавком"
Читайте на ГК:На Ужгородщині ревнивець розбив жінці голову молотком і хотів покінчити з життям самогубством
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus