1. Новини Закарпаття
  2. >

Обрано нового голову Конституційного Суду

21.02.2018 15:32 Влада

Нового голову обрали 21 лютого на спеціальному пленарному засіданні шляхом таємного голосування. Ця посада була вакантною з березня минулого року.

Новим головою Конституційного суду України став Станіслав Шевчук. Про це в середу, 21 лютого, повідомляється на сайті КСУ. 

"21 лютого 2018 на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України головою Конституційного Суду України обрано Шевчука Станіслава Володимировича", - йдеться в повідомленні. 

Голову КСУ судді обрали шляхом таємного голосування. Посада голови Конституційного Суду була вакантною від 18 березня 2017 року, коли закінчився термін повноважень Юрія Бауліна. 

Станіслав Шевчук був призначений суддею Конституційного Суду за квотою Верховної Ради в березні 2014 року. Він народився 11 червня 1969 року в м Харкові. У 1993 році закінчив Українську юридичну академію та аспірантуру цієї академії, де в 1996 - 1997 роках працював асистентом кафедри теорії держави і права. Протягом 2004 - 2009 років - професор кафедри публічного права Міжнародного Соломонового університету, з 2009 року - професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових наук Національного університету Києво-Могилянська академія. Протягом 2009 року та з 2012 року - суддя Європейського суду з прав людини ad hoc від України. Засновник Асоціації правників України, член Української асоціації міжнародного права. Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України.

Нагадаємо, парламент схвалив зарплати і пенсії суддям КСУ, що вимірюються сотнями тисяч гривень.

Читайте на ГК:Стало відомо, у кого в Україні зарплата вища
Читайте на ГК:У Верховній Раді хочуть перевіряти кандидатів у президенти у психіатра
Читайте на ГК:Внутрішні розбірки: Южаніна звинуватила керівництво ДФС у блокуванні розмитнення "єврономерів"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus