1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мін'юсті підрахували кількість партій в Україні

06.02.2018 13:11 Влада

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій на сьогоднішній день зареєстровано 353 політичних партії.

На сьогоднішній день Міністерством юстиції зареєстровано 353 політичні партії. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, повідомив Укрінформ.

"Відповідно до законодавства, реєстрацією політичних партій займається Мін'юст. Якщо ми отримали весь необхідний пакет документів, які відповідають вимогам Конституції та законів України, статуту політичної партії, в тому числі необхідну кількість підписів громадян, які підтримали рішення про її створення, то реєструємо політичну партію. ​​На сьогоднішній день їх зареєстровано 353", - розповіла Сукманова.

Заступник міністра зазначила, що закон передбачає проведення державної реєстрації за заявницьким принципом і покладає саме на заявника відповідальність за внесення в установчі або інші документи, які подаються для державної реєстрації, завідомо неправдивих відомостей.

Сукманова також повідомила, що законодавство забороняє створення політичних партій, якщо їхні програмні цілі або дії спрямовані на ліквідації незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, підрив безпеки держави, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової або релігійної ворожнечі, пропаганду комуністичного і/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки.

За державну реєстрацію партії, додала заступник міністра юстиції, стягується адміністративний збір у розмірі 140 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, який на сьогодні становить близько 240 тисяч гривень.

Читайте на ГК:Мільярд гривень від розмитнення "єврономерів" вже заклали в бюджет на 2019 рік для пенсіонерів, - БПП
Читайте на ГК:Уляна Супрун про шкідливість м’ясних котлет для здоров'я українців
Читайте на ГК:Новобудови Закарпаття стануть доступнішими для людей з фізичними вадами
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus