1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Журналісти назвали найбільших лендлордів Ужгородської міської ради

28.12.2017 20:02 Влада

Громадським рухом “Чесно” було проаналізовано декларації депутатів ужгородської міської ради та визначено депутатів, які володіють найбільшою кількістю земельних ділянок.

Очолив рейтинг лендлордів ужгородської міської ради Василь Губкович, який є депутатом від партії “Наш край”, повідомила Колона.

Загальна площа земельних ділянок вказаних в декларації Василя Губковича становить майже 8 гектарів. Депутат має у Довгому Полі 4 земельні ділянки. Там ж дружина депутата також має частину земельної ділянки. Розпочинаючи з 2013 року Губкович орендує 3 земельні ділянки в Ужгороді.  Також у 2013 році дружина депутата набула права власності на 3 земельні ділянки, які знаходяться у селі Баранинці Ужгородського району. У селищі Оноківці дружина Губковича володіє двома земельними ділянками.

Депутат з партіїї “Відродження” Євген Прозор вказав в декларації 3 земельні ділянки загальна площа яких складає більше 0,6 га. Дружина депутата володіє двома земельними ділянками у с. Ярок, Ужгородського району, вартість ділянок склала 86 тисяч гривень. Євген Прозор є власником земельної ділянки в Ужгороді. Усі земельні ділянки, які вказані в декларації були набуті у 2016 році. Цікавим є те,що Євген Прозор не вказав в декларації за 2016 рік доходів або ж заощаджень потрапивши до рейтингу “злидарів”. Журналістам “Чесно” під час підготовки матеріалу не вдалося сконтактувати з Євгеном Прозором.

Василь Козак, який є головою фракції “Відродження” у міськраді, вказав в декларації трохи більше 0,5 га земельних ділянок. Депутат володіє двома земельними ділянками в Порошково Перечинського району та в Кам’яниці Ужгородського району. Землю у Кам’яниці має і дружина депутата, окрім цього у її власності знаходиться одна земельна ділянка у Баранинцях та дві в Оноківцях.

 

Представник “Самопомочі” Іван Росада вказав в своїй декларації понад 0,3 га землі. Іван Росада разом з  дружиною володіє двома земельними ділянками у с. Оноківці. Окрім цього дружина депутата має землю в Іршавському районі у с. Кушниця . У коментарі журналістам депутата розповів що одна з земельних ділянок перейшла у власність дружини як спадок від батьків. На іншій земельній ділянці яку Іван Росадапридбав разом з дружиною відбувається будівництво.

Останнім у рейтингу лендлордів  ГР “Чесно” є представник з “Нашого Краю” Володимир Химинець. Депутат вказав в електронній декларації трохи більше 0,3 га землі. Володимир Химинець володіє власною земельною ділянкою в Ужгороді. У дружини депутата є три ділянки в Ужгородському  районі у селах Кибляри, Великі Лази та Невицьке.  Ще дружина депутата орендує дві ділянки в Ужгороді. У коментарі журналістам Химинець розповів, що одна земельна ділянка, знаходиться під будинком, земельні ділянки по 6 та 4 соток це дачі, які переоформилися на дружину, і ще дві земельні ділянки орендує дружина.

Нагадаємо, у Виноградові "шукачі металу" обікрали кладовище, соцмережі.

Читайте на ГК:В одного з ужгородських дитячих садочків буде модульна мобільна котельня (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці розповіли, чи можуть сплачувати рахунки за газ по новим тарифам (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині горіла школа: уроків не буде кілька днів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus