1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті планується будівництво нових КПП на кордоні з Угорщиною та Словаччиною

08.11.2017 19:09 Влада ВАЖЛИВО

В Ужгороді відбулась зустрічі митників із Міжвідомчою консультативною робочою групою з митних та торговельних питань в рамках проекту TWINNING.

Варто зазначити, що зустрічі європейських експертів, митників та прикордонників у найзахіднішій області України передувало обговорення Міжвідомчою  консультативною робочою групою можливості узаконеної співпраці поза концепцією «Єдиного вікна».

Закарпатська область – єдина з усіх областей нашої держави має кордони із чотирма країнами ЄС – Румунія, Угорщина, Словаччина, Польща. Тому вибір місця проведення зустрічі з європейськими експертами не випадковий.

– Наразі в Закарпатській області крім існуючих пунктів пропуску, які потребують реконструкції та покращення інфраструктури, планується будівництво і нових пунктів пропуску на кордоні України з Угорщиною та Словаччиною, – зазначив Станіслав Балуєв – керівник Закарпатської митниці ДФС.

На думку європейських експертів, робота саме в Закарпатській області дасть змогу чітко побачити які саме необхідні зміни на всіх кордонах, і як їх реалізувати на загальнонаціональному рівні, та з’ясувати, яким чином урядові постанови та підзаконні акти могли б підтримати необхідні зміни.

Слід зазначити, що крім обговорення загальних аспектів інтегрованого управління кордонами, співпраці та обміну інформацією як між працівниками українських суміжних служб, так і службами по обидва боки кордону, європейські експерти відвідали загалом шість автомобільних пунктів перетину кордону, зокрема, «Ужгород – Вишнє – Нємецьке» – на кордоні зі Словаччиною та автомобільний пункт пропуску «Косино – Барабаш» – на кордоні з Угорщиною.

Нагадаємо, Twinning – нова форма технічного співробітництва між органами влади держав-членів ЄС та країн-бенефіціарів. Визначальною рисою проектів Twinning є безпосередній обмін досвідом в окремо взятій сфері державного регулювання з метою впровадження норм та стандартів ЄС, передачу «ноу-хау» та передової практики між державними органами країн – членів ЄС та їхніми партнерами-бенефіціарами, напрацювання унікального національного досвіду.

Проект передбачає:

- довгострокові щоденні консультації між представниками ДФС та експертами з країни-партнера на чолі з постійним радником проекту Twinning (RTA);

- навчальні візити до країн-членів ЄС з метою ознайомлення на практиці з аспектами впровадження елементів інтегрованого управління кордонами;

-  нормотворчу роботу у сфері боротьби з корупцією («круглі столи», публікація посібника з антикорупційних заходів).

ДФС у Закарпатській області

Нагадаємо, на КПП "Вилок" затримали чоловіка, який переносив на собі наркотики, - джерело | ОНОВЛЕНО.

Читайте на ГК:В мережі показали пункт пропуску на Ужоцькому перевалі в минулому столітті (ФОТО)
Читайте на ГК:Голова Великоберезнянської РДА подав заяву на звільнення з посади
Читайте на ГК:В Закарпатті сталася ДТП за участі автомобіля поліції (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus