1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатська облрада планує збільшити фінансування освіти та культури нацменшин

07.11.2017 11:48 Влада

Обласні обранці обговорять внесення змін та доповнення до програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 – 2020 роки.

У новій редакції серед заходів програми - організація і проведення науково-практичних конференцій, семінарів, засідань за круглим столом,  робочих груп, комісій, форумів, зустрічей, святкових  та інших заходів у сфері міжнаціональних відносин та захисту прав національних меншин з метою реалізації положень Рамкової конвенції про захист національних меншин, Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, протоколів міжурядових комісій з питань забезпечення прав нацменшин. А також - забезпечення організаційно-методичної та матеріально-технічної підтримки освітньо-культурних центрів та суботньо-недільних шкіл нацменшин краю.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті для реалізації заходів програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 – 2020 роки.

Виконання рішення дасть змогу здійснити необхідні заходи для забезпечення прав національних спільнот області  та реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин, інформувала Прес-служба Закарпатської облради.

Нагадаємо, журналісти розповіли, як вчаться угорці у садках та школах.

Читайте на ГК:До уваги водіїв: на Закарпатті очікується ожеледиця
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода та Виноградова 17 березня 2018 року
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (17 березня для закарпатців і всього світу)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus