1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

З 1 листопада в Мукачеві розпочнеться голосування за проекти громадських ініціатив

26.10.2017 14:54 Влада

В міськраді відбулося засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив(бюджету участі) міста Мукачева.

Це наступний етап впровадження бюджету громадських ініціатив у місті Мукачеві і основною метою якого було розгляд поданих проектних заявок та висновків відповідності щодо можливості їх реалізації, а також погодження та допуск до оприлюднення проектів для загальноміського голосування.

В результаті роботи комісії, з 12 поданих проектів, 11 погоджено та допущено до наступного етапу – загальноміського голосування. Один проект, «Питний фонтанчик у парку ім. Андрія Кузьменка» комісією було не допущено до голосування через те що управлінням міського господарства розробляється проектно-кошторисна документація по комплексній реконструкції вищезгаданого парку і не є доцільним та можливим згідно чинного законодавства реалізовувати два окремі проекти на одному проекту. Та ідея проекту щодо встановлення питного фонтанчика в парку є дуже цікавою. У багатьох містах країн Європи це загальноприйнята практика і тому, керівник комісії, перший заступник міського голови Ростислав Федів дав доручення управлінню міського господарства врахувати пропозиції автора при розробці проектно-кошторисної документації реконструкції парку ім. Андрія Кузьменка і передбачити можливість встановлення такого фонтанчика в Мукачеві.

З першого листопада стартує загальноміське голосування за результати рейтингу якого і буде сформовано переліки проектів, які буде включено відповідальними структурними підрозділами для виконання у 2018 році.

Голосування буде проходити з 1 по 15 листопада як в електронному так в паперовому вигляді. Кожен мукачівець може підтримати один великий та один малий проект. Для голосування в електронному вигляді необхідно буде на сервісі http://initiativ.e-dem.in.ua/ пройти ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або БанкID і обрати ті проекти, які бажаєте підтримати. Для голосування в паперовій формі необхідно буде з паспортом звернутися до спеціалістів ЦНАП, та назвати (вписати) номери одного великого і одного мало проектів у бланк для голосування, повідомила Мукачівська міськрада.

Як відомо, у вівторок, 26 вересня, уряд Угорщини вирішив блокувати всі подальші рішення Європейського союзу, спрямовані на зближення ЄС з Україною.

Читайте на ГК:Москаль представив нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської РДА
Читайте на ГК:23-річного мукачівця судитимуть за наругу над Державним Прапором України
Читайте на ГК:Рейс Мукачево - Будапешт знову затримують
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus