1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Міжгірською селищною радою зайнялася прокуратура

28.09.2017 17:41 Влада

Прокуратура Закарпаття вимагає від селищної ради оприлюднити на своєму сайті проекти рішень.

Хустська місцева прокуратура (Закарпатська область) внесла подання Міжгірській селищній раді, яка не оприлюднила на своєму веб-сайті жодного проекту рішень. Прокуратура вимагає від селищної ради усунути виявлені порушення, провести відповідне службове розслідування та притягнути винних осіб до відповідальності. Про це повідомляється на сайті прокуратури Закарпатської області.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, прокуратура виявила недотримання посадовими особами вказаної селищної ради вимог Законів України “Про запобігання корупції”, “Про інформацію” та “Про доступ до публічної інформації” в частині належного та своєчасного оприлюднення, відкритості й доступності інформації, а також забезпечення права кожного на доступ до такої інформації.

Зокрема, встановлено, що Міжгірська селищна рада, всупереч положенням вищенаведеного законодавства, не оприлюднила на своєму веб-сайті жодного проекту рішень ради, що позбавило громадськість можливості переглянути та ознайомитися зі змістом цих документів, тобто доступ до них став фактично обмеженим.

Нагадаємо, на Закарпатті вкрали лісу на шість мільйонів гривень.

Читайте на ГК:Жолт Неймет у Синевирі: "Освітній закон знищив всі надії на добрі відносини з Угорщиною"
Читайте на ГК:Закарпатті кілька тисяч неформалів зібрались на фестиваль "Шипіт"
Читайте на ГК:На Міжгірщині продовжують вручну латати дороги району (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus