1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Внесено суттєві зміни до обласного бюджету Закарпаття на 2017 рік

19.09.2017 11:43 Влада

18 вересня своє засідання провела депутатська комісія з питань бюджету облради , яку очолює Василь Кошеля.

Обговорюючи питання порядку денного 8 - ої сесії, члени комісії принципово підійшли до розгляду визначальних фінансово-бюджетних  питань, зокрема до проекту рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік. Так, у ході їх розгляду  на комісіях висловлено 8 критичних зауважень.

Тож, у новій редакції пропонується врахувати ряд змін до цього проекту рішення. Зокрема, зменшити обсяг доходів загального фонду обласного бюджету на 2017 рік у сумі 20 251, 1 тис.грн., у т.ч.: субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів збільшити на 254,0 тис.грн та на надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло,-водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідкісних нечистот зменшити на 20 505, 1 тис.грн.

Відповідні зміни видатків загального фонду обласного бюджету на 2017 рік у сумі 20 251, 1 тис.грн здійснити по головному розпоряднику коштів – департаменту фінансів ОДА, у т.ч. й для низових бюджетів.

Погодили депутати розподіл між адміністративно - територіальними одиницями обсягів коштів загального фонду субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам  на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води , холодної води та водовідведення та ін., що вироблялись, транспортувались  та постачались населенню у сумі 2 228 638,33 грн., у т.ч. м.Ужгород – 1 717 805,33 грн; м.Берегово -  162 097 грн; Перечинський район - 27 084 грн; Свалявський район- 321 652 грн.

Підтримали між адміністративно-територіальними одиницями обсяг коштів загального фонду субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з освітніми потребами - 6 528,7 тис.грн. А також перерозподіл медичної субвенції з Державного бюджету місцевим - для відшкодування вартості інсуліну для хворих на цукровий діабет між м.Чоп та Ужгородським районом.  

Погодили обласні обранці уточнення назв об'єктів іншої субвенції, передбаченої з обласного бюджету по виконанню робіт та запропонований перерозподіл видатків у межах головних розпорядників коштів обласного бюджету. Серед них і щодо спорткомплексу «Юність» у м.Ужгороді.

Обговорили члени комісії інші  представлені  проекти рішень  та зміни до раніше ухвалених і вирішили винести їх на розгляд сесії облради, повідомила Прес-служба облради.

Нагадаємо, на Латориці в межах Мукачева мають намір звести дві міні-ГЕС.

Читайте на ГК:В Ужгороді квітує яблуня, на якій вже дозрівають плоди (ФОТО)
Читайте на ГК:Соцмережі: у передмісті Ужгорода людина хотіла вчинити самогубство (ФОТО)
Читайте на ГК:Мерія Ужгорода попередила про викуп власників ділянок біля драмтеатру
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus