1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Хто першим в Україні отримає міжнародний приз «Камінь Любові»?

29.08.2017 11:24 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Шлюби укладаються на Небесах, але реєструються на землі. Чого варто очікувати закарпатцям від зустрічі київського чиновника з ізраїльським письменником?

Основною темою бесіди заступника міністра юстиції України Олени Сукманової з письменником Алексом Штраєм, яка відбулася минулого тижня в Ужгороді, було питання про нагородження цього року однієї з областей України міжнародним призом «Камінь Любові». Сам приз являє собою частинку Святої Землі з місця, де Ісус благословив наречених. Його урочисто вручать губернатору тієї області, яка за наявними у міністерстві юстиції статистичними даними займе перше місце за кількістю зареєстрованих шлюбів та останнє за кількістю розлучень.

Як з’ясувала нашому кореспонденту пані Олена, з її точки зору, ця нагорода фактично стане об’єктивною оцінкою соціального стану в якому-небудь конкретному регіону країни, на прикладі якого можна бути дослідити, як працевлаштування, освіта, а також житлове, побутове та медичне становище впливає на бажання молоді створювати та зберігати свої сім’ї.

Зі свого боку Алекс Штрай – автор цього міжнародного призу, додав, що для нього вручення цієї нагороди буде мати, поперед усього, духовне значення. Бо камінь з місця, де відбулось перше християнське весілля, символізує собою міцність родини. І він дуже сподівається, що у цьому році «Камінь Любові» дістанеться Закарпаттю!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus