1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Апеляційному суді Закарпаття здійснюватимуть правосуддя 30 служителів Феміди

09.08.2017 13:30 Влада

Відповідно до пропозиції Голови Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка.

Нагадаємо, згідно з ч. 6 ст. 19 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» кількість суддів у суді визначає Державна судова адміністрація України за погодженням із Вищою радою правосуддя з урахуванням судового навантаження та в межах видатків, визначених у Державному бюджеті України на утримання судів та оплату праці суддів.

Питання кадрового наповнення в судах України та пов’язане з цим навантаження на суддів – досі залишається актуальним. Нині в Апеляційному суді Закарпатської області вершать правосуддя 17 суддів, а це трохи більше половини від загальної кількості. Разом з тим, справ та проваджень, які розглядаються одним суддею у апеляційній інстанції краю – не меншає, а навпаки — додається. Так, відповідно до статистичних даних, за перший квартал цього року одним суддею Апеляційного суду краю було розглянуто у середньому 118 справ, за 6 місяців — 235. Ця цифра більш як удвічі перевищує торішній показник: за аналогічний період 2016 року було розглянуто 108 справ. Слід відмітити, що на той час кількість суддів становила 32 особи.

До того ж, цьогоріч, серед апеляційних судів різних регіонів України апеляційна інстанція Закарпаття увійшла у п’ятірку лідерів за кількістю розглянутих одним суддею справ та проваджень.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області

Нагадаємо, суддя з Закарпаття серед переможців конкурсу у Верховний Суд.

Читайте на ГК:В Ужгороді сталася пожежа на проспекті Свободи
Читайте на ГК:В Ужгороді в останню путь провели загиблих бійців 128 ОГШБ (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відкрили виставку "Аромат пастелі"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus