1. Новини Закарпаття
  2. >

У Закарпатській облраді мають намір збільшити видатки на покращення екологічного стану краю

14.07.2017 11:11 Влада

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення „Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 – 2018 роки".

Зміни стосуються вартості фінансування заходів Програми за розділами та частини прогнозних обсягів і джерел її фінансування, які, за твердженням розробників цього документу, а це - департамент  екології та природних ресурсів  Закарпатської облдержадміністрації, потрібні для  реалізації положень Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2020 року. Про це інформує прес-служба облради.

Мета Програми - забезпечення реалізації екологічної політики, спрямованої на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області, що, свою чергу, призведе до зменшення негативного впливу на навколишнє середовище і буде реалізоване через впровадження заходів із берегоукріплення річок області, механізованої переробки твердих побутових відходів, будівництво господарсько-побутової каналізації, реконструкцію каналізаційних очисних споруд, проведення науково-технічних конференцій і семінарів, організацію виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики, оснащення пунктів спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Ужгороді системами та приладами для контролю концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в рамках забезпечення Державної програми моніторингу довкілля.

Фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок коштів та в межах видатків обласного бюджету на відповідний рік.

"Так, у новій редакції загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складе   764203.8 тис. грн.; коштів обласного бюджету -69089.8 тис. грн.; коштів районних, міських (міст обласного значення) бюджетів - 83684.7 тис.грн.", - йдеться у повіджомленні.

Прийняття цього рішення сприятиме покращенню екологічного стану області, підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпеченню екологічної безпеки.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, на Виноградівщині росте унікальний "бур'ян" з Латинської Америки.

Читайте на ГК:З’явилася третя версія щодо вибуху міномета на Рівненському полігоні
Читайте на ГК:Гуцульські коні знову з’явилися на Закарпатті
Читайте на ГК:Про нововведений пакунок малюка (ВІДЕО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus