1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді іде боротьба за психоневрологічний диспансер / ФОТО

04.05.2017 0 Влада Автор: Голос Карпат

 

Дедалі більшого розголосу набирає питання збереження Ужгородського міського психоневрологічного диспансеру, який, буцімто, хочуть закрити, а лікарів скоротити.

Свою позицію на засідання виконкому прийшли озвучити працівники диспансеру та пацієнти.

Всі вони в один голос заявляють, що від них хочуть забрати будівлю та використовувати її не за призначенням. Саме в цьому вони вбачають головну причину майбутніх змін.

«Це приміщення побудоване у 1952 році і перебуває у користуванні психоневрологічного диспансеру вже сорок років. Вона є найбільш приближеною до домашніх умов. Нам ніхто не доводив до відома що і як, але люди самі почали думати і дійшли до такого висновку», - зазначила головний лікар Віра Качанова.

Також вона підкреслила, що міська влада могла бути не до кінця ознайомлена з деталями справ.

«Можливо міського голову ввели в оману тим фактом, що ми затратні для бюджету і нас варто приєднати до обласного наркологічного диспансеру, але це не так», - сказала Качанова.

В той же час, в обласному наркодиспансері стверджують, що такий крок допоможе оптимізувати роботу, яку здійснюють установи та запобігти корупційним схемам.

«Ми запропонувати взяти на себе усі витрати, які пов’язані з утриманням установи. Крім того, такий крок допоможе зробити процес лікування оптимальнішим: пацієнтам не потрібно буде ходити з однієї установи в іншу за направленнями, носити виписки чи інші папери. Первинний прийом, амбулаторне та стаціонарне лікування здійснюватиметься в одному місці», - наголошують вони.

Головний лікар міського психоневрологічного диспансеру наголошує на тому, що це повинні бути дві різні установи. Окрім того, вона апелює до того, що обласна лікарня не може виконувати функції міської. Також Віра Василівна зазанчає, що пацієнти вже звикли до цієї будівлі та лікарів і їм буде складно адаптуватись до іншої.

«Пацієнти – вони як діти. Їм важко призвичаюватись та змінювати щось. Тому ми хочемо і надалі лікуватись у своїх лікарів», - сказала одна з пацієнток.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв підкреслив, що проект рішення сесії міської ради, у якому ішлося про реорганізацію психоневрологічного диспансеру буде знято та відправлено на доопрацювання.

Читайте на ГК:В Ужгороді нетверезий пенсіонер влаштував стрілянину з балкону
Читайте на ГК:У пари з Ужгорода виявили наркотики та зброю
Читайте на ГК:Закарпатський "Минай" розгромив футбольну команду з Тернопільщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus