1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Простому люду вхід на сесію Мукачівської міської ради буде заборонений, а активістам прийдеться мовчати

24.04.2017 Влада

Сьогодні міською радою Мукачева, було опубліковано проект нового регламенту.

Сьогодні міською радою Мукачева, було опубліковано проект нового регламенту, згідно якого простим смертним вхід на сесію Мукачівської міської ради буде заборонений, а активістам прийдеться мовчати та утримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні.


Стаття 1.0.9.

1. На засіданнях міської ради та її органів можуть бути присутні запрошені та службові особи.
2. Мукачівська міська рада не менш як 1/3 голосів або підписів депутатів від їх загальної кількості може вимагати присутності на засіданні будь-якого державного службовця, що здійснює свою діяльність на території міста. Посадові особи, яких обирає, призначає чи затверджує Мукачівська міська рада, запрошуються безпосередньо, а підлеглі їм особи викликаються через них. 
3. Комісія Мукачівської міської ради або її голова можуть запросити державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, експертів, фахівців на засідання міської ради, на яких розглядаються питання, що опрацьовуються ними або стосуються їх предметної діяльності. Державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, ескперти, фахівці запрошуються через керівників відповідного органу, установи, організації.
4. Головуючий на засіданні повідомляє депутатів про осіб, присутніх на засіданні за офіційним запрошенням і за викликом.

Стаття 1.0.10.

1. Особи, присутні на засіданнях міської ради та її органів, повинні утримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні, і не порушувати порядок. У разі порушення порядку такі особи за пропозицією головуючого на засіданні може бути виведено з приміщення, де відбувається засідання, якщо за таку пропозицію головуючого проголосує більшість від загального складу ради чи її органу.

Читайте на ГК:Мукачівські пожежники вчили дошкільнят правил безпеки / ФОТО
Читайте на ГК:Серйозна ДТП на Закарпатті: мікроавтобус перекинувся від зіткнення / ФОТО
Читайте на ГК:В Мукачеві патрульні знайшли жінку, яку шукала уся інтернет-спільнота (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus